Od 1.6. 2020 je vydávací doba knih pro osobní odběr: Po 8-14, St 8-17, Čt 8-16. Vždy se, prosíme, předem domluvte na telefonu: 775 705 868
  • 1 z 6
 

Demi Moore: Život naruby

 

Životní příběh jedné z nejslavnějších hereček Holywoodu. Demi Moore píše o sobě a svém životě s překvapivou a odzbrojující upřímností. 

Dostupnost KNIHA JE VE VÝROBĚ
499 Kč
Kód produktu 644
Kategorie Skutečné příběhy
Položka byla vyprodána...
 

Vzestupy i pády, láska i nenávist, zápas s vlastní závislostí, se svým dětstvím, s alkoholem, drogami, s matkou, s vlastním tělem... Ale i oslnivá cesta na vrchol, mateřství, krásy manželství s Brucem WIllisem a bláznivá láska k Ashtonu Cutcherovi. O tom všem vypráví Demi Moorové s odzbrojující upřímností, jednoduše a bez hvězdných manýr. Život naruby je příběh o přežití, úspěchu i vzdání se. Brutálně upřímný portrét života jedné ženy, který je ikonický a zároveň i úplně obyčejný.

O autorce
Demi Mooreová je herečka, producentka, režisérka a aktivistka. Proslavila se mimo jiné rolemi ve filmech Eliášův oheň (St. Elmo´s Fire), Ohledně minulé noci (About Last Night), Duch (Ghost), Pár správných chlapů (A Few Good Men), Neslušný návrh (Indecent Proposal), G. I. Jane, Charlieho andílci: Na plný pecky (Charlie´s Angels: Full Throttle) a Den před krizí (Margin Call).
Je také zakladatelkou neziskové nadace Thorn, která se snaží přinášet nové způsoby, jak chránit děti proti sexuálnímu zneužívání, využívání a obchodu s lidmi. Žije v Los Angeles a Hailey, Idaho.

O knize
Rozměr 150x230
Vazba pevná, papírový přebal.
Černobílý text, barevná fotografická příloha
Počet stran: 312
ISBN

Hmotnost 0.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: