Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Susan Boyle: Když se plní sny

Kniha vypráví Susanin příběh od skromného života ve West Lothian, který se náhle, po ohromujícím úspěchu v soutěži, změnil v život mezinárodní hvězdy, která láme rekordy v prodejnosti alb a která drží rekord v nejrychleji prodaném debutovém albu. Je to kniha o tom, že když se nevzdáváte, mohou se vám splnit i ty nejtajnější sny.


Skladem
Kód: 46
Značka: IFP Publishing
149 Kč
Kategorie: Skutečné příběhy
Hmotnost: 0.257 kg

O KNIZE

Když 11. dubna 2009 vstoupila čtyřicetiosmiletá Susan Magdalena Boyelová na jeviště soutěže Britain‘s Got Talent, čekaly na ní jen úšklebky a pobavené pohledy. Bylo to její první vystoupení před porotou, která se ani nesnažila skrývat své pobavení. O dvě minuty později, když Susan dozpívala svou verzi písně Dreams can come true, vystřídal pobavení nepokrytý úžas. A nejen u poroty, ale i u celého hlediště, které vzápětí propuklo v bouřlivé ovace. Byl to absolutní šok. Její andělský hlas uhranul posluchače a nejen na samotné soutěži, ale kdekoliv ve světě, kam ho Susanin věhlas záhy zanesl. Její úžasný příběh je moderní pohádkou o tom, že sny se stanou skutečností.

Obsahuje barevné fotografie jak z archivu samotné Susan Boylové, tak z archivu televizních společností.

"Rada, kterou bych chtěla dát všem, kteří sní svůj sen, je: Nevzdávejte to.
Když jsem to mohla dokázat já můžete to dokázat také."

Susan Boyle

 

KNIHA SUSAN BOYLE: KDYŽ SE PLNÍ SNY

Autor: Alice Montgomery, originální vydání Penguin Books v roce 2010
Vyšlo: 11. října 2010
Počet stran: 240
ISBN: 978-80873-83-04-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: