Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Nebe peklo ráj

Deník čerstvé matky pokrývající celý jeden rok den po dni. Okamžiky lásky, radosti, ale i únava a boj. Prostě nebe, peklo, ráj. Humorné i vážné čtení, které je blízké každé mámě a tátovi.

Skladem
Kód: 506
249 Kč
Kategorie: Životní styl

Po úspěšné knize Jsem těhotná, ne nemocná, která provázela nastávající maminky obdobím těhotenství, přichází Renata Petříčková s knihou popisující šestinedělí a následně celý jeden rok miminka. Kniha je psána formou deníkových zápisů popisujícich s nadsázkou a nadhledem tohle krásné, ale bezesporu náročné období.

Sama autorka říká:

"Lidská paměť je selektivní. Většinu trablů z prvních 365 dnů s miminkem zapomenete. A proto je tu tahle kniha! Chuť salámu v igelitu v porodnici, uvědomění, že 111. den po porodu fakt už nejsem žádná šťopka, jak v šestinedělí toužíte po dvoubarevné máslové bábovce, a to jen proto, že ji nikdo nepřinese a nepřinese… Že si kojící maminka nemůže moc dovolit průjem, ani jitrnici s hořčicí, jak efektivně vydloubat psí nadílku na kočárku, jak jste celá změklá pod náporem vzpomínek, emocí a celá zamilovaná do toho malého tvorečka. Vzpomínky na jeho vůni, na ty malé roztřepené nožičky jsou pak ale těmi, které zůstávají navždy. Stejně jako fakt, že mazlící chvilky budou milovat i dlouhé roky poté, co z plenek vyrostou."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: