Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Voňavý inspiromat Kačky Tiché

UŽ ŽÁDNÝ STRESS A POCIT VINY
NECHTE SE INSPIROVAT! Vysněnou postavu můžete mít bez diet a jojo efektu

Jezte chytře ty správné potraviny!

Letní sleva 30% platí jen do 31. července!

Voňavý inspiromat je unikátní kuchařka, která si klade za cíl inspirovat čtenářky a čtenáře k životnímu stylu, kdy mohou dosáhnout vysněné postavy a váhy a zároveň se vyhnout stresu z opakovaných diet, které ve výsledku často snižují metabolismus a vedou k jojo efektům.

130 RECEPTŮ

Autorka Kačka Tichá, držitelka titulu Maminka roku 2020, říká: Bez mouky a cukru peču skoro deset let. Experimentovala jsem, abych shodila přebytečná kila. A to se podařilo! Nikdy nebudu striktní low carb, paleo, vegan a podobně. Nikdy jsem tyhle směry neřešila a našla si vlastní cestu. Jsem pyšná na to, že já jsem já! A já jím všechno, jen si vybírám ty správné potraviny. A chci vás inspirovat, protože taková cesta může fungovat i pro vás.

 

 

Skladem
Kód: 487
Značka: IFP Publishing
349 Kč
Kategorie: Životní styl
Hmotnost: 0.425 kg

open_kniha_cut

MÁTE UŽ DOST NIKDY NEKONČÍCÍHO OBDOBÍ DIET A DALŠÍHO PŘIBÍRÁNÍ?
Neničte si metabolismus neustálými dietami, které následuje jo-jo efekt. S každou další dietou roste rezistence organismu a hubnutí je těžší a těžší. OSVOBOĎTE SE! Přestaňte být otroky a otrokyněmi každodenního vážení, počítání kalorií a honbě za postavou vysněnou někým jiným.

NECHTE SE INSPIROVAT
Vymaňte se z davu a nenechte se jídlem už nikdy ovládat. Uvědomte si, že můžete jíst oblíbená jídla každý den, nemusíte počítat kalorie, můžete jíst, kdy máte chuť a mít radost z ochutnávání. 

ZAHOĎTE VÁHU A DENNÍ VÁŽENÍ
Já osobně jsem si prošla fázemi od anorektičky ke kuličce a zpátky. A dnes se nemusím bránit žádné potravině, mám nastartovaný metabolismus, nemám celulitidu či strie, pupínky, mám silné vlasy a nehty, mám sílu, nebývám nemocná a jsem veselá se stále dobrou náladou.

JEZTE CO VÁM CHUTNÁ A OMEZTE V JÍDLE TO, CO TAM BÝT NEMÁ

O KNIZE

Voňavý inspiromat je unikátní kuchařka, která si klade za cíl inspirovat čtenářky a čtenáře k životnímu stylu, kdy mohou dosáhnout vysněné postavy a váhy a zároveň se vyhnout stresu a opakovaných diet, které ve výsledku často snižují metabolismus a vedou k jojo efektům. S knihou získáte celou sérii jedinečných receptů, které vám ukáží svět ve zcela jiném světle. Už žádný stres a pocity viny z jídla!

KOMENTÁŘE ČTENÁŘEK

chvala_insp_1

chvala_insp_3

chvALA_INSP4

chvala_insp5

 

O AUTORCE

kacka_dobrotyTrenérku a vyznavačku zdravého životního stylu Kačku Tichou, mmj. Maminku roku 2020, dobře znají také diváci Snídaně s Novou a fanoušci televizní show MasterChef. Prožila spoustu radostných i méně vydařených období. Je to člověk, který věří, že se má zkusit všechno, aby věděl, co ho vlastně baví a co mu vyhovuje. Navíc věří, že každá práce ji nějakým způsobem obohatí a posune dál. A tak se to poslední roky děje. Má za sebou gymnaziální léta, nedokončené studium na taneční konzervatoři i několik let v marketingu a reklamní agentuře, též si zkusila vést restauraci. Pak přišlo vyhoření, nedostatek sil dále pokračovat. Velkou oporou jí byl v té době manžel, který Kačku podpořil v dalším studiu a pomohl jí dělat, co ji baví. Díky konceptu 'fitcentra’ u ní doma měla téměř od počátku plnou kapacitu klientek. Motivací přihlásit se do MCH bylo to, že jí umíral tatínek a ona věřila, že ho povzbudí, když jí uvidí v televizi. Do té doby měla vaření a pečení jen jako okrajovou záležitost a díky tomu si získala hodně fanoušků, protože není svázaná konvencemi a vaří jen podle fantazie. Kačka má malého syna, vše podniká s ním a sama říká, že je jejím „hnacím motorem“. Její recepty můžete najít na facebookových stránkách a instagramu Tichovy dobroty a občas ji potkáte i na různých food festivalech.

PARAMETRY KNIHY

Formát: B5
Počet stran 162
Barevnost: celobarevná
Papír: křídový
Vazba: brožovaná šitá

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
DZ Avatar autora Recepty??? 24.8.2021 21:56
Pochopil jsem správně, že je to jen cukrářská kuchařka???
DR Avatar autora 10.6.2021 14:19
Dobrý den chci se zeptat jestli je i pro diabetiky. Děkuji