Vyzvednutí knih Po-Čt, 9-17, v každém případě se ale předem domluvte na telefonu 775 705 868. Možno platit kartou.
 

Moonwalk

 

Jediná osobní zpověď Michaela Jacksona. Jeho život jeho vlastními slovy. Michael Jackson stihl za svůj život napsat jen jeden jediný svůj životopis. Moonwalk.

 

Dostupnost Na dotaz
219 Kč
Kód produktu 42
Značka IFP Publishing
Kategorie Skutečné příběhy
Položka byla vyprodána...
 

O KNIZE

Jedinečná kniha. Jediná osobní zpověď Michaela Jacksona. Jeho život jeho vlastními slovy. Michael Jackson stihl za svůj život napsat jen jeden jediný svůj životopis. Moonwalk. S nečekanou upřímností a otevřeností vypráví Michael o svém životě, o svých začátcích, o přátelství s lidmi jako je Diana Ross, Berry Gordy, Marlon Brando, Quincy Jones, Paul McCartney a Brooke Shields, vypráví o svých rodinných vztazích a vypráví i o osamělosti slávy, která ho potkala. 

Nové vydání knihy obsahuje  kromě textu samotného Michaela Jacksona také předmluvu od Berry Gordyho, zakladatele legendárního Motownu a také obsahuje doslov nakladatelky Shaye Areheartové, který spolupracovala již na původním vydání s Jasqueline Kennedy Onassisovou, manželkou prezidenta USA J.F. Kennedyho (zemřela v roce 1994).

Kniha Moonwalk je doprovázena řadou fotografií z rodinného alba Jacksonových a z osobních archivů samotného zpěváka, stejně jako jeho kresbami, které vytvořil výhradně pro tuto knihu.

Prostředky získané z pozůstalosti budou předány do Michael Jackson Family Trust k podpoře Jaksonových dětí a jejich matky, stejně jako pro charitativní úsilí, kterému se věnoval celý svůj život.

Napsali o knize

„Nové vydání jediné Michaelovy autobiografie mě trochu smutně vrací do doby, kdy jsme na ní spolupracovali. Byla to vynikající a výjimečná zkušenost. Michael byl velmi talentovaný a okouzlující člověk. Bylo velkou výsadou a také velkou profesionální výzvou spolupracovat s ním.
Nové vydání Moonwalku pokračuje v oslavě jeho života a ukáže nejen jeho kariéru vynikajícího umělce, ale i jiné pozoruhodné stránky jeho osoby, které možná nebyly tak známé.“

Shay Areheartová, vice-president vydavatelství Harmony Books

KNIHA MOONWALK

Autor: Michael Jackson
Počet stran:310
Vazba: v pevné vazbě s papírovým přebalem
ISBN: 978-80-903997-8-5

NEW YORK TIMES BESTSELLER


jackson

Hmotnost 0.63 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: