Při osobním odběru nově možnost platit kartou! Osobní odběr není možný v pátek. Nejlépe, když si čas domluvíte na telefonu 775 705 868, případně na nina@ifp-publishing.cz
 

Navigační cvičení

 

Cvičebnice vhodná jako literatura ke všem jachtařským kurzům RYA.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 250 Kč
   
Kód produktu 33
Značka APC
Kategorie Jachting
 

O KNIZE

Chris Slade

Je to unikátní cvičebnice s mapami pro výuku. Publikace NAVIGAČNÍ CVIČENÍ je nejlépe prodávanou cvičebnicí RYA. Naleznete zde otázky, které jsou řazeny od základních znalostí pro začátečníky a postupně se s narůstající obtížností stávají výzvou i pro zkušené navigátory.

Tato publikace obsahuje 14 sekcí cvičení a 14 sekcí odpovědí, 2 cvičební mapy a 78 cvičných extraktů z almanachu. Každá sekce disponuje v průměru deseti vyobrazeními.

Jde o nově upravené vydání, které je oficiální doporučenou cvičebnicí pro všechny základní kurzy RYA a NYS/RYA a obsahuje vše, co je třeba k zodpovězení otázek a vyřešení cvičení zde uvedených. Bez ohledu na to, zda se někdo účastní některého z kurzů RYA, jsou tato cvičení základní praxí pro kohokoliv, kdo vyplouvá na moře. Otázky jsou řazeny od základních znalostí pro začátečníky a postupně se s narůstající obtížností stávají výzvou i pro zkušené navigátory. Je to jediná cvičebnice, ke které jsou přiloženy nové tréninkové mapy RYA, jež se využívají ve všech tréninkových centrech RYA.

Hmotnost 0.812 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: