Vyzvednutí knih Po-Čt, 9-17, v každém případě se ale předem domluvte na telefonu 775 705 868
 

Navigační cvičení

 

Cvičebnice vhodná jako literatura ke všem jachtařským kurzům RYA.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 250 Kč
Ušetříte 125 Kč (–10 %)
1 125 Kč
Kód produktu 33
Značka APC
Kategorie Jachting
Položka byla vyprodána...
 

O KNIZE

Chris Slade

Je to unikátní cvičebnice s mapami pro výuku. Publikace NAVIGAČNÍ CVIČENÍ je nejlépe prodávanou cvičebnicí RYA. Naleznete zde otázky, které jsou řazeny od základních znalostí pro začátečníky a postupně se s narůstající obtížností stávají výzvou i pro zkušené navigátory.

Tato publikace obsahuje 14 sekcí cvičení a 14 sekcí odpovědí, 2 cvičební mapy a 78 cvičných extraktů z almanachu. Každá sekce disponuje v průměru deseti vyobrazeními.

Jde o nově upravené vydání, které je oficiální doporučenou cvičebnicí pro všechny základní kurzy RYA a NYS/RYA a obsahuje vše, co je třeba k zodpovězení otázek a vyřešení cvičení zde uvedených. Bez ohledu na to, zda se někdo účastní některého z kurzů RYA, jsou tato cvičení základní praxí pro kohokoliv, kdo vyplouvá na moře. Otázky jsou řazeny od základních znalostí pro začátečníky a postupně se s narůstající obtížností stávají výzvou i pro zkušené navigátory. Je to jediná cvičebnice, ke které jsou přiloženy nové tréninkové mapy RYA, jež se využívají ve všech tréninkových centrech RYA.

Hmotnost 0.812 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MG Avatar autora RYA Navigační cvičení 18.3.2019 22:36
Dostanete pořádnou publikaci která vám řekne že se musíte stále učit. Až si chvílemi říkám zda si to někdy všechno zapamatuji. Ze startu se mi protáčely panenky. Ale je to nutnost, pokud chcete být dobrým jachtařem. Pro toho kdo se plaví jen v Chorvatsku z maríny do maríny a sem tam na pár chvil na kotvu zbytečné. Ale je to k nezaplacení. Dokupte si knihu RYA navigace.
Odpovědět