Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

888 - jachtařský průvodce Jadranem

Chorvatsko - Slovinsko - Černá hora

Dvanácté aktualizované vydání velmi úspěšného německého originálu jachtaře Karla Heinze Bestandiga.

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 735
Značka: Yachting s.r.o.
998 Kč
Kategorie: Jachting
Hmotnost: 0.45 kg
Položka byla vyprodána…

Kniha je upravena a přizpůsobená českým a slovenským podmínkám. Je plná jednoduchých mapek a plánků přístavů a zátok s nezbytným minimem textu. Mapy a plánky jsou seřazeny tak, aby se v nich dobre orientovalo a aby se snadno hledaly sousedící přístavy a zátoky.

Kniha obsahuje návod na použití průvodce, základní informace o počasí, nebezpečných větrech, podmínkách plavby soukromých i charterových lodí, cenách za roční povolení k plavbě pro všechny velikosti lodí, celních podmínkách, uzavřených oblastech, námořních parcích a mnoho dalších užitečných rad.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
TM Avatar autora Smíšené pocity 19.12.2022 17:03
Překlad a vydání této výborné příručky je skvělý počin. Bohužel diletantský přístup k sazbě a vazbě jej značně znehodnocuje. Grafické i textové informace na vnitřní straně jsou nečitelné kvůli lepené vazbě. Když tisknu na spad u hřbetu musím použít jinou vazbu. Pokud ale vydavatel zvolil vazbu V2 musí se vnitřní okraje odsadit.