Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Česká studentská kuchařka

Studentská kuchařka není určena primárně studentům, ale hlavně dospívající mládeži, která je postavena před realitu prázdné kuchyně bez maminky a potřebu něčeho k jídlu. Knížka je zaměřená na jednoduché a cenově velmi přijatelné recepty. Zároveň ale nachází rovnováhu mezi kvalitou a chutností pokrmů a jejich náročností a cenou, proto ji využijí i časově vytížení zkušenější kuchaři.

Skladem
Kód: 76
Značka: IFP Publishing
229 Kč
Kategorie: Životní styl
Hmotnost: 0.282 kg

O KNIZE

Jediná opravdu česká studentská kuchařka na trhu!

 
Máte doma studenta, který se právě odstěhoval na kolej, a bojíte se, že si neuvaří ani párky? Nebo jste naopak mladí a chcete si zpestřit jídelníček chutnými pokrmy, neutrácet za to moc peněz a nestrávit věčnost v kuchyni?

Pozvali jste své přátele na večeři, ale nevíte kde začít?

Bojíte se odjet na dovolenou a nechat tak vaše dospívající dítě doma samotné s obavou, že zemře hlady?

Studentská kuchařka není určena primárně studentům, ale hlavně dospívající mládeži, která je postavena před realitu prázdné kuchyně bez maminky a potřebu něčeho k jídlu. Knížka je zaměřená na jednoduché a cenově velmi přijatelné recepty. Zároveň ale nachází rovnováhu mezi kvalitou a chutností pokrmů a jejich náročností a cenou, proto ji využijí i časově vytížení zkušenější kuchaři. Kapitolu v knize věnujeme i seznámení s kuchyní – nádobím, náčiním i ingrediencím k vaření. Kniha obsahuje i zcela základní postupy v jiných kuchařkách nepopsané jako například jak osmahnout cibulku dozlatova nebo jak orestovat zeleninu.

Výhoda České studentské kuchařky oproti zahraničním kuchařkám spočívá především v ingrediencích. Autorky Lucie a Tereza Forštovy se zaměřily na suroviny, které najdete naprosto běžně v každém obchodě kdekoliv po České Republice. Nemusíte tedy shánět pro nás nezvyklé a špatně dosažitelné potraviny, ale stačí zajít do nejbližších potravin.

 

KNIHA ČESKÁ STUDENTSKÁ KUCHAŘKA

Autoři: Lucie a Tereza Forštovy


STUDENTSKA_KUCHARKA_3D_nepruhl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: