Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Zrada: Život a lži Bernie Madoffa

Toto je příběh Bernieho Madoffa o tom, jak propadal zlu, a o zkáze, kterou způsobil.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 47
Značka: IFP Publishing
314 Kč
Kategorie: Skutečné příběhy
Hmotnost: 0.365 kg
Položka byla vyprodána…

O knize

Vládce finančního impéria, král Wall Street a muž, jemuž svěřila své úspory většina finanční smetánky světa. Bernie Madoff. Po léta spravoval peníze svých klientů, mezi které patřili jak bohatí finančníci ameriky, tak evropská šlechta a také i ty nejserióznější bankovní domy na obou stranách Atlantiku. Všechno trvalo skoro padesát let. Madoff byl někdo, Madoff byl král.

Ale pak pohádka skončila. Ukázalo se, že Madoffův slavný investiční fond je jenom gigantické ilegální letadlo (v americe zvané Ponziho schéma), při kterém z peněz nově příchozích investorů vyplácel investory, kteří přišli před nimi. A tak Madoffa spolkl vězeňský systém na 150 let a jmění jeho klientů, a byly to desítky a desítky miliard dolarů, se náhle vypařilo. Jak k tomu mohlo dojít?

PODVOD STOLETÍ 

VE CHVÍLI, KDY AMERIČANÉ ZAČÍNALI MÍT PODEZŘENÍ, ŽE JEJICH EKONOMIKA JE ZALOŽENA NA PŘELUDU, PROKÁZALO ZATČENÍ BERNIEHO MADOFFA, ŽE JE TO PRAVDA. PRO VŠECHNY PŘEDSTAVOVAL JEJICH NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRY.

KNIHA ZRADA: ŽIVOT A LŽI BERNIE MADOFFA

Autor: Andrew Kirtzman
Počet stran: 256
Vazba: pevná s papírovým přebalem

 Madoff_obalka_200x400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: