Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Zapomenutí hrdinové 2. Československého odboje

100 příběhů hrdinů, o kterých skoro nic nevíme. A přitom často jejich jedinou vinou byla touha sloužit své vlasti.

"... ale odcházel jsem s doufáním a věřil jsem, že se vrátím do svobodného města, které patří nám a nikoliv cizímu. S odhodláním na smrt."

Vyšlo 28. října 2018 ke stému výročí vzniku Československa

Skladem
Kód: 493
Značka: IFP Publishing
279 Kč
Kategorie: Skutečné příběhy
Hmotnost: 0.26 kg

obalka_3DKaždá doba má své hrdiny. Některé doba jich má víc a jiná méně. Ale každá je má. Někteří jsou slavní a proslulí. Lidé jim vzdávají hold a sklání se před jejich činy. A pak jsou tu další hrdinové. Skrytí. Neznámí. Jejich hrdinství zůstalo skryté, i když nebylo o nic menší. A až příliš často jej zaplatili životem. Jim je věnována tahle kniha. Abychom nezapomněli.

O Autorovi
Milan Votava (1995) je studentem historie a anglického jazyka na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci. V roce 2010 se stal nejmladším členem Československé obce legionářské a působí v tiskové a publikační komisi tohoto spolku. Vede vzdělávací projekt Zapomenutí českoslovenští hrdinové 2. odboje na sociální síti Facebook. Je autorem odborných i populárně naučných článků, podílel se na několika publikacích a výstavách šířících odkaz zahraničního odboje za 2. světové války.

O knize
Formát B5
Černobílá
Vazba pevná, s papírovým přebalem
Počet stran 232
ISBN 978-80-87383-75-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: