Vyzvednutí knih Po-Čt, 9-17, v každém případě se ale předem domluvte na telefonu 775 705 868. Možno platit kartou.
 

Steve a já

 

V knize Steve a já vypráví Terri o jejich společných a nezapomenutelných dobrodružstvích – od boje s jedovatými hady přes záchranu velkých nebezpečných krokodýlů, setkání s velrybami a spoustu dalších až po smutné dobrodružství poslední. Terri Irwin představuje svůj život se svým australským manželem s milou otevřeností a vtipem.


Dostupnost Vyprodáno
299 Kč
Kód produktu 38
Značka IFP Publishing
Kategorie Skutečné příběhy
Položka byla vyprodána...
 

O KNIZE

Steve Irwin proslul zejména svou prací s nebezpečnými zvířaty a svými často kaskadérskými kousky s krokodýly. I v naší televizi vysílali ( na některých kanálech ještě stále vysílají) seriály o jeho obdivuhodné práci s plazy a s australskou faunou vůbec. V Austrálii založil zoologickou zahradu a díky zmíněným seriálům se stal opravdovou celebritou. Bohužel, v roce 2006 nešťastnou náhodou zemřel při potápění - přes všechny jeho odvážné kousky ho nakonec zabilo relativně mírumilovné zvíře - rejnok. Po jeho smrti napsala jeho žena Terri Irwin tuto knížku, ve které velmi hezky, humorně a čtivě popisuje jejich společný život až do smutného konce.

V knize Steve a já vypráví Terri o jejich společných a nezapomenutelných dobrodružstvích – od boje s jedovatými hady přes záchranu velkých nebezpečných krokodýlů, setkání s velrybami a spoustu dalších až po smutné dobrodružství poslední. Terri Irwin představuje svůj život se svým australským manželem s milou otevřeností a vtipem. V jejích slovech poznáte Steva takového, jaký opravdu byl – jako člověka oddaného rodině, jako zaníceného ochránce životního prostředí, a jako skromného zástupce, mluvícího k milionům lidí za miliony těch, kteří mluvit nemohou.

Kniha Steve a já je nejen skutečným a dojemným příběhem, ale také báječným dobrodružstvím života s člověkem, který se stal legendou. Je příběhem, který napsala žena nejpovolanější. Ta, která ho milovala.

 

Kniha steve a já

Autor: Terri Irwinová
Počet stran: 280
Vazba: Pevná vazba s papírovým přebalem a zlatoražbou v titulu
ISBN: 978-80-903997-3-0

Hmotnost 0.477 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: