Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Sázka, biking začíná po padesátce

Jestli si myslíte, že věk není je číslo, tak JE. A někdy stačí bláznivá sázka. Tahle kniha dokazuje, že začít se sportem se dá opravdu kdykoliv. I po padesátce.

Autor je hobby biker a absolvoval 14 náročných etapových závodů po celém světě. Zajímá vás jak to chodí na legendárních etapácích - Cape Epicu, Transalpu, Transandes Challenge, Snow Epicu a dalších, jak se na ně připravovat, a další zajímavé rady a postřehy? Pak je tato kniha právě pro vás!

Možné platby: dobírka, kartou, PayPal, v hotovosti. Doprava: Česká pošta, Zásilkovna, Balíkovna, nebo osobní převzetí na Praze 10, 5 min od metra Strašnická

Skladem
Kód: 575
Značka: IFP Publishing
299 Kč
Kategorie: Skutečné příběhy
Hmotnost: 0.25 kg
SAZKA BIKING 400x600
Akce Novinka

Kniha je autentickým vyprávěním Otty Matouška o tom, jak ve věku, kdy mnozí začínají hledat papuče, začal s výkonostním bikingem a stal se seniorským závodníkem a účastníkem světových cyklistických seriálů, ve kterých hrají hlavní roli dřina, kopce, kopce, parťák a dřina a splněné chlapské sny.

O autorovi
Otta Matoušek
(1955) je zapálený biker. Sportovat začal již v dětském věku, věnoval se sjezdovému lyžování, byl u začátků windsurfingu. Sportovní aktivity přerušil v devadesátých letech pro časovou zaneprázdněnost a vrátil se k nim až kolem své padesátky. Propadl horské cyklistice a zejména etapovým závodům, kterých od té doby absolvoval čtrnáct. Je ženatý, má dvě dcery a jednoho vnuka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: