Při osobním odběru nově možnost platit kartou! Osobní odběr není možný v pátek. Nejlépe, když si čas domluvíte na telefonu 775 705 868, případně na nina@ifp-publishing.cz
 

Sázka, biking začíná po padesátce

 

Jestli si myslíte, že věk není je číslo, tak JE. A někdy stačí bláznivá sázka. Tahle kniha dokazuje, že začít se sportem se dá opravdu kdykoliv. I po padesátce.

Dostupnost KNIHA JE VE VÝROBĚ
249 Kč
   
Kód produktu 575
Kategorie Skutečné příběhy
 

Kniha je autentickým vyprávěním Otty Matouška o tom, jak ve věku, kdy mnozí začínají hledat papuče, začal s výkonostním bikingem a stal se seniorským závodníkem a účastníkem světových cyklistických seriálů, ve kterých hrají hlavní roli dřina, kopce, kopce, parťák a dřina a splněné chlapské sny.

O autorovi
Otta Matoušek
(1955) je zapálený biker. Sportovat začal již v dětském věku, věnoval se sjezdovému lyžování, byl u začátků windsurfingu. Sportovní aktivity přerušil v devadesátých letech pro časovou zaneprázdněnost a vrátil se k nim až kolem své padesátky. Propadl horské cyklistice a zejména etapovým závodům, kterých od té doby absolvoval čtrnáct. Je ženatý, má dvě dcery a jednoho vnuka.

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: