Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Sám kolem světa svérázně

Martin Doleček

Poslyšte příběh o maličké srdnaté lodi a jejím kapitánovi, co spolu svět obepluli a co vše při tom zažili.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 626
Značka: IFP Publishing
449 Kč
Kategorie: Jachting
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…
3D COVER final
Novinka Tip

Před pěti lety se Martin Doleček vydal na svou sólovou plavbu kolem zeměkoule. Na své cestě zažil mnohá dobrodružství, včetně ztroskotání na pustém australském pobřeží, aby nakonec svou sólo plavbu, teprve jako druhý Čech, dokončil. Martin na své plavbě potkal mnohá nebezpečí, čelil bouřím, vlnám, krokodýlům, žralokům, samotě, zoufalství, nemocem, zraněním a vůbec všemu, čemu jen může být osamělý mořeplavec na plachetnici vystaven.

Ale také zažil mnoho radosti, potkal spoustu nových přátel, spoustu odvahy, odhodlání, lásky a člověčenství vůbec, které, hledáte-li, najdete vlastně všude. Na nejzapadlejším tichomořském ostrůvku mezi palmami, stejně jako v černém a nebezpečném Durbanu, kde není dobré vzdalovat se od policejní stanice. Všude našel lidi, kterým nebylo jeho plavba lhostejná a kteří mu opláceli přátelství a pomoc stejně jako Martin jim. Všude žijí dobří lidé.

A o tom všem je tahle kniha.

  • Formát: 155x225
  • Počet stran: 240
  • Barevnost: celobarevná
  • Vazba: šitá, pevná, a papírovým přebalem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: