Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

JACHTAŘSKÝ BALÍČEK

Jachtařský balíček 2 knihy za cenu 1,
ušetřite 289 Kč. 

Za cenu jedné knihy získejte skvělý Jachting beze stresu a k tomu praktické Uzly a záplety, protože bez nich se jachtař neobejde.

Skladem
Kód: 925
Značka: IFP Publishing
789 Kč –36 % 500 Kč
Kategorie: Jachting
Hmotnost: 0.5 kg
sleva1 web
789 Kč –36 %

V našem jachtařském balíčku najdete knihu Jachting beze stresu, knihu pro málopočetné posádky nebo pro sólový jachting, a velepraktickou příručku Uzly a záplety, bez které není radno na moře vyplouvat. 


Jachting beze stresu

Najdete zde chytrá, účinná a úspěšně vyzkoušená řešení pro nejběžnější situace, které se ovšem ve světle toho, když je člověk na lodi sám, mohou jevit naprosto jinak. Výběr situací je velice široký. Od vyplutí a následného návratu do přístavu za různých větrů a přílivu, přes nastavení plachet, jejich refování, dále přes kotvení, až po plavbu v těžkém počasí a nové techniky pro případ MOB.

Vše přehledně ilustrované jednoduchými schématy a fotografiemi krok za krokem. Kniha také obsahuje 24 QR kódů odkazující na online videoukázky, které oživují a vysvětlují jednotlivé techniky.

Jako sóloví jachtaři nebo  jachtaři ve dvojici, musíte pečlivě plánovat, řádně se připravit a umět předvídat. Toto nové vydání vám bude darem z nebes díky originálním technikám, které si poradí v každé situaci.


Uzly a záplety

Základní a pokročilé uzly, stejně jako záplety a ovázání. Znalosti, které musí mít každý jachtař, námořník a v podstatě pořádný chlap.

V knize najdete nejen postup vázání jak základních uzlů, tak uzlů pokročilých, ale také jaké lano k čemu použít. Postup vázání uzlů je vyobrazen barevnými obrázky krok za krokem. Ke každému uzlu se dozvíte, jak ho vázat, případně jak ho nevázat (!), jeho výhody a také jeho nevýhody.  A můžete se naučit nejen uzly, ale i záplety a to jak na pramenném lanu, tak na lanu s duší a opletem, a také se naučíte jak lano zakončovat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: