Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

JACHTAŘSKÝ BALÍČEK č. 2

2 knihy za cenu 1, ušetřite 289 Kč 

Za cenu jedné knihy získejte skvělý Jachting beze stresu a k tomu vynikající knihu S větrem o závod, protože bez větru se jachtař neobejde.

Skladem
Kód: 933
Značka: IFP Publishing
789 Kč –36 % 500 Kč
Kategorie: Jachting
Hmotnost: 0.7 kg
ifp 3 web
789 Kč –36 %

Jachtařský balíček obsahuje : knihu Jachting beze stresu, určenou pro málopočetné posádky nebo pro sólový jachting, a vynikající knihu S větrem o závod v celkové hodnotě 789 Kč, nyní obě dohromady pouze za 500 Kč

 


Jachting beze stresu

Najdete zde chytrá, účinná a úspěšně vyzkoušená řešení pro nejběžnější situace, které se ovšem ve světle toho, když je člověk na lodi sám, mohou jevit naprosto jinak. Výběr situací je velice široký. Od vyplutí a následného návratu do přístavu za různých větrů a přílivu, přes nastavení plachet, jejich refování, dále přes kotvení, až po plavbu v těžkém počasí a nové techniky pro případ MOB.

Vše přehledně ilustrované jednoduchými schématy a fotografiemi krok za krokem. Kniha také obsahuje 24 QR kódů odkazující na online videoukázky, které oživují a vysvětlují jednotlivé techniky.

Jako sóloví jachtaři nebo  jachtaři ve dvojici, musíte pečlivě plánovat, řádně se připravit a umět předvídat. Toto nové vydání vám bude darem z nebes díky originálním technikám, které si poradí v každé situaci.

 


S větrem o závod

Rozpoznání a předvídání chování větru je v jachtingu základní dovedností. Pokročilé techniky plavby na vítr. S touhle knihou prohloubíte svoje znalosti o zákonitostech chování větru v různých podmínkách a při různých tvarech pobřeží a o dozvíte se vše o vlivech, které vítr formují a jak je využít pro efektnivnější jachting. Využijte znalosti, aby pracovali pro vás!

 

Parametry:

  • Počet stran: 140
  • Vazba: šitá, brožovaná, formát B5 (165x240)
  • Barevnost: Kniha je celobarevná s fotografiemi a obrázky na křídovém papíre.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: