Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

První pomoc na palubě

Na moři nejde jednoduše zvednout telefon, vytočit ambulanci a počkat, až přijede. Na moři je nutné konat ihned a nedá se spoléhat na pomoc zvenčí. Musíte se bez pomoci obejít a to celé hodiny, nebo i dny. První pomoc na palubě může zachránit život.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 48
Značka: IFP Publishing
299 Kč –16 % 249 Kč
Kategorie: Jachting prakticky
Hmotnost: 0.278 kg
Položka byla vyprodána…
prvni pomoc obalka 700x1000
299 Kč –16 %
Kniha První pomoc na palubě popisuje základní úkony, kterými je možné zranění nebo nemoci přivést pod kontrolu a postiženého stabilizovat. Každá kapitola a každé téma je koncipované tak, aby požadované informace bylo možné získat rychlým pohledem. Jazyk knihy je jednoduchý a výstižný a tam, kde je to vhodné, je doplněn sérií fotografií, které exaktně ukážou, jak postupovat. A stejným způsobem, jakým lze knihu číst, je možné podle ní i provádět první pomoc. Jenoznačné rady pomohou dostat vzniklou situaci pod kontrolu, postiženého stabilizovat a poskytnout mu adekvátní ošetření.
 
"Kniha pro okamžiky, kdy není možné jednoduše zvednout telefon a zavolat ambulanci."
 

Autor 

Sandra Roberts, je lektorka senior Námořní akademie ve Warsashu (Anglie) kde přednáší první pomoc a medicínské aspekty pobytu na moři. Své více jak čtyřicetileté praktické zkušenosti s první pomocí získala nejen díky své jachtařské zálibě, ale také díky službě v armádě UK. 
 
Originál vydalo anglické námořní a jachtařské nakladatelství Wiley Nautical a to v lednu 2011.
 
 
KNIHA PRVNÍ POMOC NA PALUBĚ
 
Autor: Sandra Roberts
 
PRVNI_POMOC_3D_oriznuto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: