Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Počasí na moři

Počasí ovlivňuje na moři každého. Ať už se zdržujete u pobřeží, cestujete mezi přístavy nebo plachtíte na jiný kontinent. Vždycky musíte počítat s počasím a vždy jej musíte zahrnout do svých plánů.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 56
Značka: IFP Publishing
299 Kč
Kategorie: Jachting prakticky
Hmotnost: 0.249 kg
Položka byla vyprodána…
POČASÍ NA MOŘI
 
Kniha od meteorologa a jachtaře pro jachtaře

Není důležité, jestli jste mořský vlk na cestě kolem světa, nebo nadšený začátečník poprvé na lodi v Jaderském moři. Počasí je na moři pánem a je v nejvlastnějším zájmu každého pokušitele slaného živlu počasí znát a naučit se jej předvídat. 
 
ZNALOST POČASÍ MŮŽE POMOCI PŘEŽÍT!
 
Pro všechny pokušitele moří a vod je určena kniha Davida Houghtona Počasí na moři, která čtenáři pomůže pochopit základní principy chování počasí. Čtenář se kromě jiného také naučí:
 
  • ZÍSKAT MAXIMUM Z METEOROLOGICKÝCH MAP A PŘEDPOVĚDÍ.
  • ČÍST A SPRÁVNĚ INTEPRETOVAT SYNOPTICKÉ MAPY.
  • URČOVAT VLIV POBŘEŽÍ NA VÍTR.
  • CHÁPAT, JAK VZNIKÁ BRÍZA.
  • SLEDOVAT SOUČASNĚ MRAKY, MOŘSKÉ VLNY A BAROMETR.
  • PŘEDVÍDAT VICHŘICI, BOUŘI NEBO MLHU

David Houghton byl po mnoho let jedním z nejvýznačnějších meteorologů Meteorologického úřadu Spojeného království. Současně více jak čtyřicet let přednášel meteorologii jachtařům po celé Velké Británii. Byl také hlavním poradcem týmu pro Britský Olympijský pohár a stejně tak i týmu pro Americký pohár. David Houghton je také i autorem knihy Weather Forecast, učebnice RYA pro předpověď počasí.
Spojení jeho unikátních zkušenosti jachtaře a meteorologa pomohlo vytvořit tuto neobyčejnou knihu, která je neocenitelným pomocníkem všech, kdo se plaví po tak neklidném živlu, jakým je moře.

Předmluvu ke knize napsal David Křížek, který byl také knize kmotrem.

 

KNIHA POČASÍ NA MOŘI

Autor: David Houghton

ja_kniha_pocasi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: