Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Stín

Stín je démon. V Loreanu, světě mýtů a nadpřirozených bytostí, kde se magie snoubí s technologií a pro zbraně se nechodí daleko, to není nic zvláštního. Že život není pohádka, o tom už se přesvědčil na vlastní kůži.


Skladem
Kód: 75
Značka: IFP Publishing
279 Kč
Kategorie: Beletrie
Hmotnost: 0.364 kg

O KNIZE

Stín je démon. V Loreanu, světě mýtů a nadpřirozených bytostí, kde se magie snoubí s technologií a pro zbraně se nechodí daleko, to není nic zvláštního. Že život není pohádka, o tom už se přesvědčil na vlastní kůži. Útěk a neustálé ohlížení přes rameno mu zatím zajistily přežití, příslib krve ho ale pronásleduje na každém kroku. Stín si zvykl být opatrný – ví, že za každým rohem může číhat smrt, a jen ten nejrychlejší se jí dokáže vyhnout. On sám ze všeho vyvázl se zdravou kůží. Zatím... Ale minulost je mu v patách a město Miralon se stává místem, kde ho konečně dostihne.

KNIHA, KTEROU NEODLOŽÍTE

autor

JOHANA TICHÁ se narodila 30.12.1996 v Praze. V současné době studuje na osmiletém gymnáziu. Již od ranného dětství miluje četbu, zejména fantasy, a bez přehánění lze říci, že z tohoto žánru přečetla většinu dostupné literatury. I další záliby – jízda na koni, lukostřelba, larpy, esoterika, parapsychologie, mineralogie, astrologie – souvisí se světem popisovaným v oblíbených knihách. Mezi podstatnou životní náplň bezesporu patří hudba,  dlouhodobě studuje hru na flétnu, klavír a také zpěv. Ze svého poněkud hektického všedního života ráda mizí do přírody na odpočinkové procházky, případně projížďky v koňském sedle.

 

KNIHA STÍN

Autor: Johana Tichá


STIN_OBALKA_3D_pruhl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: