Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

UMĚLÁ INTELIGENCE JE TU

Elektronická kniha ihned ke stažení

Máme se bát? Kdo přijde a kdo nepřijde o práci? Může být ChatGPT užitečný? Jak generovat ty nejúžasnější obrázky? Kniha pro všechny, kdo hledají odpovědi a kdo se chtějí o této nové a fascinující technologii dozvědět víc. Tenhle vlak vám nesmí ujet!

 

elektronicky
Kód: 869
Značka: IFP Publishing
229 Kč
Kategorie: Životní styl
Hmotnost: 0.1 kg
AI COVER ver1
Novinka

Zajímá vás téma umělé inteligence?

Pak právě pro vás máme elektronickou knihu, která se věnuje textovým botům, grafickým aplikacím a dalším fascinujícím aspektům této moderní technologie.

Dozvíte se jak komunikovat s ChatGPT a k čemu to může být. Naučíte se generovat ty nejfantastičtější obrázky pomocí AI Midjourney a AI Dall-E 2. Seznámíte se s dalšími aplikacemi, které umělá inteligence nabízí a k čemu všemu je možné je použít.

Kniha se rovněž věnuje kontroverzím a důsledkům, které může umělá inteligence mít pro lidstvo, jako jsou otázky autorských práv a právních sporů. Chcete-li si rozšířit své znalosti v této oblasti, tuto knihu rozhodně musíte mít!

Všechny obrázky v knize včetně obálky jsou vytvořen s pomocí umělé inteligence.

TENHLE VLAK VÁM NESMÍ UJET!

Kapustnak_a_women_in_mini_dress_staying_in_front_of_dampf_locom_51650f4d-7db3-4c2b-9af0-ca6822e1cb74

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 4.5.2023 07:39
Zdravím, kolik to má stránek?