Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Zlověstné oceány 1

Dvě legendární bitvy svedla na počátku 1. světové války Východoasijská eskadra německého viceadmirála Maximiliana von Spee. Tato Publikace přestavuje, jak nelítostná a krutá umí být válka na vlnách oceánů.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 27
209 Kč
Kategorie: Jachting
Hmotnost: 0.166 kg
Položka byla vyprodána…

O KNIZE

 
Eskadra smrti
 
Dvě legendární bitvy svedla na počátku 1. světové války Východoasijská eskadra německého viceadmirála Maximiliana von Spee. 
Bitvy u Coronelu a Falkland, v nichž se koncem roku 1914 střetly německé pancéřové křižníky s britskou Royal Navy,  přitahují do dnešních dnů 
pozornost všech nadšených milovníků válečné a námořní historie, ale jsou také pochmurně ukázkovými příklady toho, jak krutá a nelítostná umí být válka na mořích a oceánech.
Publikace přibližuje nejen osudy důležitých aktérů tehdejších událostí, ale poodhaluje také některá méně známá či dokonce dodnes zamlčovaná fakta z tehdejšího mocenského zákulisí a roušku tajemství o údajných pokladech, přepravovaných německými křižníky a ukrytých neznámo kde…
 

PARAMETRY KNIHY

 
Vydal: CeskyCestovatel.cz
Rozsah bohatě ilustrované publikace:
168 stran včetně barevné přílohy a mapek.
Doporučená cena: 209 Kč
ISBN 978-80-904400-5-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: