Vyzvednutí knih Po-Čt, 9-17, v každém případě se ale předem domluvte na telefonu 775 705 868. Možno platit kartou.
 

S Altegem na plavbě kolem světa

 

Jiří Denk je 12. Čechem, kterému se podařilo na plachetnici obeplout svět. Celé své dobrodružství, autentické fotografie a příhody sepsal do této knihy, abychom se s ním všichni mohli podívat za obzor.

Dostupnost Vyprodáno
329 Kč
Kód produktu 35
Značka Altego
Kategorie Jachting
Položka byla vyprodána...
 
 

O KNIZE

 
Jiří DenkJiří Denk koupil svoji plachetnici S/Y Altego v prosinci roku 2006 na Novém Zélandě. Hned roku 2007 s ní vyplul na dlouhou plavbu kolem světa, která mu nakonec trvala 3 roky.

S/Y Altego je tedy pravděpodobně 7. lodí a Jiří 12. Čechem v historii celého Československa a České Republiky, který obeplul zeměkouli.


Jiří se ve své knize snažil díky autentickým fotografiím co nejlépe a nejpravději vystihnout atmosféru všech míst  a zemí, které na své cestě navštívil. Situace v knize popsané se skutečně staly a nejsou nijak zveličené nebo přikrášlené. V knize js
ou hlavně ty nejzajímavější okamžiky, ať už napínavé nebo pohodové, ale nezapomínejte, že jachting je 95% nádhery a romantiky a jen 5% napínavých okamžiků.

Kniha má 30 kapitol ze zemí a zvláštních míst, která Jiří během své plavby navštívil. Některá místa sice patří oficiálně k jiné zemi, ale byla natolik zvláštní a zajímavá, že si zaslouží vlastní kapitolu.

Hmotnost 0.585 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: