Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

S Altegem na plavbě kolem světa

Jiří Denk je 12. Čechem, kterému se podařilo na plachetnici obeplout svět. Celé své dobrodružství, autentické fotografie a příhody sepsal do této knihy, abychom se s ním všichni mohli podívat za obzor.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 35
Značka: Altego
329 Kč
Kategorie: Jachting
Hmotnost: 0.585 kg
Položka byla vyprodána…
 

O KNIZE

 
Jiří DenkJiří Denk koupil svoji plachetnici S/Y Altego v prosinci roku 2006 na Novém Zélandě. Hned roku 2007 s ní vyplul na dlouhou plavbu kolem světa, která mu nakonec trvala 3 roky.

S/Y Altego je tedy pravděpodobně 7. lodí a Jiří 12. Čechem v historii celého Československa a České Republiky, který obeplul zeměkouli.


Jiří se ve své knize snažil díky autentickým fotografiím co nejlépe a nejpravději vystihnout atmosféru všech míst  a zemí, které na své cestě navštívil. Situace v knize popsané se skutečně staly a nejsou nijak zveličené nebo přikrášlené. V knize js
ou hlavně ty nejzajímavější okamžiky, ať už napínavé nebo pohodové, ale nezapomínejte, že jachting je 95% nádhery a romantiky a jen 5% napínavých okamžiků.

Kniha má 30 kapitol ze zemí a zvláštních míst, která Jiří během své plavby navštívil. Některá místa sice patří oficiálně k jiné zemi, ale byla natolik zvláštní a zajímavá, že si zaslouží vlastní kapitolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: