Vyzvedávací doba knížek pro osobní odběr: Po 9-17, Út 9-12, Stř 9-17, Čtv 9-12, Pá nevydáváme. Vždy se ale nejdříve domluvte na telefonu 775 705 868!
 

Noc, kdy se potopil Titanic

 

Po každém neštěstí se najde někdo, kdo má co skrývat... Vyprávění neuvěřitelného příběhu potopení Titanicu z pohledu dvou dalších lodí, kterým byl vyslán nouzový signál o pomoc. Co se skutečně na Titanicu, Carpathii a Californianu stalo?

Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Kód produktu 19
Značka Elka Press
Kategorie Jachting
Položka byla vyprodána...
 

O KNIZE

 

Několik minut před půlnocí 14.dubna 1912 na své první cestě do New Yorku narazil parník Titanic do ledovce. O necelé tři hodiny později spočinul na dně Atlantského oceánu. I když tato tragédie dodnes fascinuje celý svět, neodehrávalo se nejúžasnější drama těch osudových hodin na této lodi. Došlo k němu na palubách dvou jiných lodí, Carpathia (58 mil daleko od Titanicu) a Californian (10 mil daleko).

Počínání dvou kapitánů během následujících hodin a dnů, z nichž jeden se rozhodl vplout do nebezpečných vod a zachránit přeživší a druhý uznal nebezpečí pro vlasní loď a posádku příliš velké, se stalo základem legendy. Autor podrobně líčí události okolo záchrany Titanicu a jeho pasažérů, zkoumá vyšeřování Senátu Spojených států ve Washingtonu a nakonec šetření Britské obchodní rady v Londýně, až odhalí pravdu o tom, co se skutečně na Titanicu, Carpathii Californianu stalo.

Hmotnost 0.33 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: