Vyzvednutí knih Po-Čt, 9-17, v každém případě se ale předem domluvte na telefonu 775 705 868. Možno platit kartou.
 

Noc, kdy se potopil Titanic

 

Po každém neštěstí se najde někdo, kdo má co skrývat... Vyprávění neuvěřitelného příběhu potopení Titanicu z pohledu dvou dalších lodí, kterým byl vyslán nouzový signál o pomoc. Co se skutečně na Titanicu, Carpathii a Californianu stalo?

Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Kód produktu 19
Značka Elka Press
Kategorie Jachting
Položka byla vyprodána...
 

O KNIZE

 

Několik minut před půlnocí 14.dubna 1912 na své první cestě do New Yorku narazil parník Titanic do ledovce. O necelé tři hodiny později spočinul na dně Atlantského oceánu. I když tato tragédie dodnes fascinuje celý svět, neodehrávalo se nejúžasnější drama těch osudových hodin na této lodi. Došlo k němu na palubách dvou jiných lodí, Carpathia (58 mil daleko od Titanicu) a Californian (10 mil daleko).

Počínání dvou kapitánů během následujících hodin a dnů, z nichž jeden se rozhodl vplout do nebezpečných vod a zachránit přeživší a druhý uznal nebezpečí pro vlasní loď a posádku příliš velké, se stalo základem legendy. Autor podrobně líčí události okolo záchrany Titanicu a jeho pasažérů, zkoumá vyšeřování Senátu Spojených států ve Washingtonu a nakonec šetření Britské obchodní rady v Londýně, až odhalí pravdu o tom, co se skutečně na Titanicu, Carpathii Californianu stalo.

Hmotnost 0.33 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: