Osobní vyzvednutí knih je možné pondělí až čtvrtek 9:00-17:00. V každém případě si ale čas návštěvy dohodněte na telefonu 775 705 868!

Jachting od A do Z

Publikace Jachting od A do Z je určena pro první seznámení s jachtařskými technikami, se světem plachetnica motorové rekreační plavby a zaujme i širokou veřejnost.

Položka byla vyprodána…
Kód: 31
Značka: APC
349 Kč
Kategorie: Jachting
Hmotnost: 0.405 kg
Položka byla vyprodána…

O KNIZE

Claudia Myatt

Publikace Jachting od A do Z je určena pro první seznámení s jachtařskými technikami, se světem plachetnic a motorové rekreační plavby a zaujme i širokou veřejnost. 

Cílem publikace je priblížit jachtařský svět nejen všem nadšencům, ale i těm, kteří se chystají na rekreační loď poprvé a chtějí být užitecnými členy posádky. Učebnice jedinečným způsobem připravuje jachtaře pro bezpečnou a zábavnou plavbu, odpovídá mezinárodním standardům a je doporučená jako doplňkový materiál pro přípravu na plavbu na moři.

Kniha Jachting od A do Z populární ilustrovanou formou seznamuje čtenáře se základy jachtingu. Věříme, že se tato publikace stane oblíbenou soucástí knihovny jachtařských rodin a nadšenců a že v ní budou se zájmem listovat jak nejmladší adepti na kapitánský patent, tak členové kompetentních posádek. Součástí publikace je i anglicko- český slovnícek jachtařských výrazů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: