Vyzvednutí knih Po-Čt, 9-17, v každém případě se ale předem domluvte na telefonu 775 705 868. Možno platit kartou.
 

Jachting od A do Z

 

Publikace Jachting od A do Z je určena pro první seznámení s jachtařskými technikami, se světem plachetnica motorové rekreační plavby a zaujme i širokou veřejnost.

349 Kč
Kód produktu 31
Značka APC
Kategorie Jachting
Položka byla vyprodána...
 

O KNIZE

Claudia Myatt

Publikace Jachting od A do Z je určena pro první seznámení s jachtařskými technikami, se světem plachetnic a motorové rekreační plavby a zaujme i širokou veřejnost. 

Cílem publikace je priblížit jachtařský svět nejen všem nadšencům, ale i těm, kteří se chystají na rekreační loď poprvé a chtějí být užitecnými členy posádky. Učebnice jedinečným způsobem připravuje jachtaře pro bezpečnou a zábavnou plavbu, odpovídá mezinárodním standardům a je doporučená jako doplňkový materiál pro přípravu na plavbu na moři.

Kniha Jachting od A do Z populární ilustrovanou formou seznamuje čtenáře se základy jachtingu. Věříme, že se tato publikace stane oblíbenou soucástí knihovny jachtařských rodin a nadšenců a že v ní budou se zájmem listovat jak nejmladší adepti na kapitánský patent, tak členové kompetentních posádek. Součástí publikace je i anglicko- český slovnícek jachtařských výrazů.

Hmotnost 0.405 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: