Při osobním odběru nově možnost platit kartou! Osobní odběr není možný v pátek. Nejlépe, když si čas domluvíte na telefonu 775 705 868, případně na nina@ifp-publishing.cz
 

Velká kniha umění jachtingu

 

Jak generace nových jachtařů z poslední dekády zraje a stává se zkušenější, chceme jí nabídnout i odpovídající literaturu. Proto jsme sáhli ke spolupráci s proslulým anglickým nakladatelstvím Wiley Nautical a uzavřeli smlouvu na vydání vlajkové lodi jachtařské literatury - Expert Sailing Skills, která v minulém roce vyšla ve spolupráci Wiley Nautical a slavného jachtařského magazínu Yachting Monthly.


Dostupnost Vyprodáno
699 Kč
Kód produktu 63
Výrobce IFP Publishing
Kategorie Jachting
Položka byla vyprodána...
 

O KNIZE

Naše nakladatelství vydalo překlad knihy určené pro náročné čtenáře a pokročilé jachtaře. Jak generace nových jachtařů z poslední VELKA_KNIHA_JACHTINGU_3Ddekády zraje a stává se zkušenější, chceme jí nabídnout i odpovídající literaturu. Proto jsme sáhli ke spolupráci s proslulým anglickým nakladatelstvím Wiley Nautical a uzavřeli smlouvu na vydání vlajkové lodi jachtařské literatury - Expert Sailing Skills, která v minulém roce vyšla ve spolupráci Wiley Nautical a slavného jachtařského magazínu Yachting Monthly.

AUTOR

Autorem knihy je známý jachtař, spisovatel a redaktor Tom Cunliffe, jehož články a knihy jsou velmi populární a v Anglii proslulé. 

PARAMETRY KNIHY

Kniha je formátu A4, pevná vazba, 180 plnobarevných stran s mnoha fotografiemi.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: